Konaklama

Tesis Çadırlarında konaklama

Kendi çadırınızda konaklama

Tesis içerisindeki kampçılarımıza özel hizmetler Kablosuz internet, Duş, Wc,Mutfak, Ortak kullanım buzdolaplarindan konaklama ücretine dahil yararlanabilirsiniz. Bunların dışında kafeteryamızda yiyecek ve içecek çeşitleri ücretli olarak bulunmaktadır. Tesisimizde elektrikli ısıtıcı, çay makinesi, ocak vb.  kullanılmasına izin verilmemektedir. Bu duruma uygun malzemelerle konaklama yapılmasına dikkat edilmesinde fayda bulunmaktadır.

Fiyatlarımız hazır tek odalı 2,3 ve 4 kisilik tesis çadırlarında kişi başı kahvaltı dahil 65 TL, . (Not:Tek kişilik tesis çadırımız bulunmamaktadır.. 0-8 tek çocuk ücretsiz, 8-14 yaş için %50 indirim uygulanmaktadır. ). Kendi çadırınız ile konaklama 2 kişilik (Max 4 m2) çadır  ile kahvaltı dahil kişi başı 45 TL şeklindedir.

Bayram fiyatlarımız için lütfen bizi arayınız.

Kampımız ile ilgili zengin içerik ve görseller için aşağıdaki sosyal medya hesaplarımızdan  da bizi takip edebilirsiniz.

 

INSTAGRAM 

https://www.instagram.com/neverlandcamping/

 

FACEBOOK

https://www.facebook.com/neverlandcamping/

 

 

 

Şimdiden iyi tatiller dileriz

Fazla kilolardan mı şikayetçisiniz? O halde neden mide küçültme ameliyatı nı denemiyorsunuz. mide küçültme ameliyatı, zayıflamak isteyenler için kesin bir çözüm sunuyor. Üstelik çok kısa bir süre içersinde hayal ettiğiniz kilolara kavuşabilirsiniz.
Caminin önünde ve iki yanında geniş cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir. Bu kapılarla dış avlunun cümle kapısı, ozamana kadar benzeri görülmemiş bronz kapılardır. Kubbeden aşağı doğru indikçe mekan yayılmaktadır. Bu piramidel yükselme ve yayılma sonucunda göz yanlara ve yukarıya doğru aynı mesafelere ulaşmaktadır. Bu özelliklerden dolayı, mekanın neresinde olursanız olun, bütün mekana hakim görüş sağlarsınız. Kubbe yaklaşık olarak 43 metre yükseklikte ve köşeleri pandantifle doldurulmuş 4 muazzam kemer üzerine oturtulmaktadır. Caminin su basmanı üzerinde olması ve kubbe yüksekliği nedeniyle pencereleri oldukça fazladır. Böylece caminin içini süsleyen binlerce çini ve kalem işleri tatlı ışık altında görülmektedir. Caminin içindeki en önemli unsur, ince işçilikle yontulmuş mermerden yapılma mihraptır. Bitişik duvarları, seramik çinilerle kaplanmıştır fakat çevresindeki çok sayıdaki pencere onu daha az ihtişamlı gösterir. Mihrabın sağında, Caminin en kalabalık halinde dahi olsa, herkesin imamı rahatça duyabileceği şekilde dekore edilmiş mimber bulunur. Caminin içi her katında alçak düzeyde olmak üzere 50 farklı lale deseninden üretilmiş 20binden fazla çini ile döşenmiştir. Alt seviyelerdeki çiniler, geleneksel galerideki çinilerin desenleri çiçekler meyveler ve servilerle gösterişli ve ihtişamlıdır.

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...