Tesis Çadırlarında konaklama

Kendi çadırınızda konaklama

Pandemi nedeni ile yarım kapasite ve rezervasyonlu hizmet veriyor olacağımızı bilmenizi isteriz. Rezervasyon yaptıran misafirlerimiz 1 hafta kala koşulsuz şartsız rezervasyon iptali yaptırabilirler.

Tesis içerisindeki kampçılarımıza özel hizmetler Duş, Wc,Mutfak, Ortak kullanım buzdolaplarinda konaklama ücretine dahil yararlanabilirsiniz. Bunların dışında kafeteryamızda yiyecek ve içecek çeşitleri ücretli olarak bulunmaktadır. Tesisimizde elektrikli ısıtıcı, çay makinesi, ocak vb.  kullanılmasına izin verilmemektedir. Bu duruma uygun malzemelerle konaklama yapılmasına dikkat edilmesinde fayda bulunmaktadır.

Fiyatlarımız hazır tek odalı 2,3 ve 4 kişilik tesis çadırlarında kişi başı 150 TL kahvaltı dahil şeklindedir. (Not:Tek kişilik tesis çadırımız bulunmamaktadır.. 0-8 tek çocuk ücretsiz, 8-12 yaş için %50 indirim uygulanmaktadır. ). Kendi çadırınız ile konaklama 2 kişilik (Max 4 m2) çadır  ile kahvaltı dahil kişi başı 90 TL şeklindedir.

Bayram ve özel tatil günleri fiyatlarımız için lütfen bizi arayınız.

Kampımız ile ilgili zengin içerik ve görseller için aşağıdaki sosyal medya hesaplarımızdan  da bizi takip edebilirsiniz.

INSTAGRAM 

https://www.instagram.com/neverlandcamping/

FACEBOOK

https://www.facebook.com/neverlandcamping/

Şimdiden iyi tatiller dileriz

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...